0903 523 386 |  E-mail: info@banbytorty.sk

facebook-icon2 youtube

Blíži sa oslava alebo spoločenská udalosť a prvé čo vám napadne je torta. Meniny, narodeniny, krstiny, promócie, stužková alebo firemné akcie by boli bez tejto sladkej maškrty len spomienkou na udalosť kde niečo chýbalo.

Torty na objednávku

Upečiem vám tortu podľa vašich predstáv na akúkoľvek oslavu alebo spoločenskú udalosť. Viem ako chutia dobré torty preto používam len kvalitné suroviny napr. poťahové hmoty belgickej firmy White Icing alebo čokoládu talianskeho výrobcu Irca.

Najlepším receptom je fantázia, preto je každá „banby" torta originál vytvorený podľa vašich predstáv. Presvedčte sa o tom – pozrite si fotografie v jednotlivých kategóriách a uvidíte, že sme dokázali vytvoriť malé umelecké diela. Inšpirujte sa tortami na objednávku z nasledujúcich kategórii. Každá chutila jedinečne a aj keď sa po nich „len zaprášilo", zostali fotografie a spomienky na vydarenú oslavu.

Rovnako krásnu a chutnú tortu upečiem aj pre vás. Vyberte si z ponuky:

Potrebujete poradiť? Chcete vedieť cenu alebo potvrdiť termín?
© 2015 Banbytorty.sk | info@banbytorty.sk
Ukončená čínnosť
Vážení návštevníci, ku 18.5.2023 ukončujem činnosť a prosím Vás aby ste ma nekontaktovali s dopytmi. Ďakujem za pochopenie. Bc. Viera Hudecová.